Фудбалери Јувентуса победили су на свом терену екипу Удинезеа резултатом 1:0 у мечу 17. кола италијанске Серије А
Јувентус и осми пут славио без примљеног гола, Костић солидан, Влаховић ван протоколаGetty © Valerio Pennicino

"Стара дама" је очигледно пронашла победничку формулу, пошто је дошла до осмог везаног тријумфа у домаћем првенству.

Једини гол на утакмици постигао је капитен Јувентуса Данило у 86. минуту на асистенцију Федерика Кјезе.

Тим из Торина може да се похвали и да је остварио осам узастопних победа у Серији А и то без примљеног гола.

Српски репрезентативац Филип Костић био је у стартној постави Јувентуса, а замењен је у 80. минуту.

Душан Влаховић није играо због повреде.

Потенцијални српски репрезентативац Лазар Самарџић играо је за Удинезе од 70. минута.

Јувентус је тренутно други на табели Серије А са 37 бодова, док је Удинезе осми са 25.

Торински клуб ће у наредном колу гостовати Наполију, док ће Удинезе дочекати Болоњу.

Фјорентина је раније победила Сасуоло 2:1.

Једини гол на утакмици постигао је капитен Јувентуса Данило у 86. минуту на асистенцију Федерика Кјезе. Ово је био осми узастопни тријумф торинског клуба у Серији А и то без примљеног гола. Српски репрезентативац Филип Костић био је у стартној постави Јувентуса, а замењен је у 80. минуту. Други српски репрезентативац Душан Влаховић није играо за торински клуб због повреде. Потенцијални српски репрезентативац Лазар Самарџић играо је за Удинезе од 70. минута. Јувентус је тренутно други на табели Серије А са 37 бодова, док је Удинезе осми са 25. Торински клуб ће у наредном колу гостовати Наполију, док ће Удинезе дочекати Болоњу. Фиорентина је раније данас победила Сасуоло 2:1.