Реми Партизана на старту припрема у Турској

Фудбалери Партизана ремизирали су са румунском Университатеом 1:1 (1:0) у првој контролној утакмици на припремама у Турској

Након дуже паузе, црно-бели су поново били на терену.

Партизан је одиграо први припремни меч у Турској, али није успео да оправда статус фаворита и дође до победе.

Црно-бели су повели голом Андрије Павловића у 11. минуту из пенала и са минималним вођством отишао на полувреме.

И други гол на утакмици постигнут је са беле тачке, али је овога пута мрежу затресла румунска екипа.

Изједначење је донео Андреј Иван у 77. минуту и тако поставио коначних 1:1.

За Партизан на првом припремном мечу од старта су наступали: Лукач, Живковић, Марковић, Саничанин, Урошевић, Фејса,  Андраде, Јевремовић, Мениг, а шансу са клупе добили су Баждар, Павловић, Вујачић, Илић, Шеховић, Филиповић, Белић, Натко, Петровић, Лутовац, Петковић, Рикардо.