Лејкерси славили против Мемфиса после драме

У ноћи између петка и суботе одиграно је 10 НБА мечева, Николе Јокића због повреде није било у тиму Денвера
Лејкерси славили против Мемфиса после драмеGetty © Harry How / Staff

Kошаркаши Лос Анђелес Лејкерса савладали су Мемфис Гризлисе резултатом 122:121.Мемфис је у прве три деонице био боља екипа на терену, у једном тренутку је чак имао и предност од 13 поена, али онда се у последњој четвртини догодио преокрет.

"Језераше" је повукао одлични Расел Вестбрук. У последњој четвртини тим из Лос Анђелеса је постигао чак 41 поен.

Kључан је био потез Дениса Шредера у последњем минуту када је отео лопту ривалу и погодио у контри уз фаул.

У победничкој екипи најефикаснији су били Вестбрук и  Леброн Џејмс са по 29 поена, док су се у тиму Мемфиса истакли Џа Морент са 22 поена, Џонс је додао 20, колико и Kларк 20 уз још 10 скокова.

Денвер је славио против Индијане резултатом 134:111, али у тиму Нагетса због повреде задње ложе леве руке није било њихоовг најбољег играча Николе Јокића.