Чукарички и Вождовац славили на гостовањима, Нишлије преокретом до победе

Одигране су још три утакмице Суперлиге Србије, поред оне у којој су ремизирале Црвена звезда и Војводина
Чукарички и Вождовац славили на гостовањима, Нишлије преокретом до победе© FK Voždovac

Фудбалери Вождовца победили су на гостовању екипу Радничког 1:0 (1:0) у оквиру 20. кола Суперлиге Србије.
Једини гол на утакмици у Крагујевцу постигао је Милош Пантовић из пенала у 31. минуту.

За то време, фудбалери Радничког из Ниша које са клупе предводи Ненад Лалатовић савладали су после преокрета на домаћем терену екипу Младости из Лучана 2:1 (0:1).

Голове за клуб из Ниша постигли су Александар Пејовић у 46. минуту и Миљан Шкрбић у 91. минуту. За Младост прецизан је био Никола Јојић у 40. минуту.

У последњем мечу дана, Чукарички је у Суботици савладао домаћи Спартак 3:1. Лука Аџић је из пенала донео вођство гостима у 16. минуту, док је Срђан Хрстић изједначио у 73. минуту. Ипак, голови Владимира Лучића и Стефана Томовића у последњих десетак минута утакмице преломили су меч у корист "брђана".

У наредном колу Вождовац дочекује екипу Црвене звезде, док фудбалери Радничког из Крагујевца гостује Чукаричком.  Раднички из Ниша у 21. колу гостује Новом Пазару, док Младост из Лучана гостује Раднику. Спартак ће у наредном колу играти против Јавора. Ево како сада изгледа стање на табели Суперлиге Србије: