Лукић дебитовао у новом тријумфу Фулама, Арсенал наставио да посрће

Суботњи програм 23. кола Премијер лиге обележило неколико изненађујућих резултата, али и добар наступ српских фудбалера
Лукић дебитовао у новом тријумфу Фулама, Арсенал наставио да посрћеGetty © Clive Mason

Фулам је наставио сјајну сезону и са 2:0 савладао Нотингем Форест у дуелу у којем је деби у енглеском шампионату имао Саша Лукић.

Он је ушао у игру у надокнади времена, док је први нападач Александар Митровић на терену провео 84 минута.
Победу "котаџерима" донели су Вилијан сјајним поготком у првом полувремену, односно Соломон у завршници сусрета.

Фулам је сада седми на табели са 35 бодова и, уколико овако настави, могао би да се укључи у трку за Европу.

На петој позицији, која води у Лигу Европе, остао је Тотенхем са само четири бода више, након дебакла у Лестеру.

Неколико дана пошто су тријумфовали над актуелним шампионом Манчестер ситијем, "свеци" су прегажени на "Кинг пауер стадиону" резултатом 4:1.

Тотенхем је повео преко Родрига Бентанкура, али су у наставку мрежу Уга Љориса до краја напунили Менди, Медисон, Ихеначо и Барнс.

Лидер Арсенал други меч заредом није успео да тријумфује, а сада је бодове "откинуо" Брентфорд.

Мучиле су се "тобџије" у већем делу сусрета, али када је Тросар пронашао пут до мреже за свој првенац, чинило се да Микел Артета може да одахне. Међутим, само неколико минута касније сјајни Ајван Тони је изједначио и поставио коначан резултат.

Арсенал је и даље лидер са 51 бодом, шест више од другопласираног Ситија.