Два гола Гомеша у Суботици, Партизан освојио нове бодове у Суперлиги

Фудбалери Партизана победили су у гостима суботички Спартак са 2:1 у утакмици 22. кола Суперлиге Србије
Два гола Гомеша у Суботици, Партизан освојио нове бодове у Суперлиги© FK Partizan / Miroslav Todorović

Црно-бели су до предности дошли у завршетку првог дела игре.

Играо се 41. минут, када је Рикардо Гомеш изашао пред голмана Спартака и мирно сместио лопту у мрежу.

Борбени домаћин је узвратио на почетку другог дела игре, а изједначење је донео Станић у 54. минуту.

Питање победника решио је, својим другим голом на мечу, Рикардо Гомеш у 67. минуту меча.

Партизан ће у наредном колу на свом терену играти са крагујевачким Радничким, док ће Спартак гостовати екипи ТСЦ-а.

У осталим данашњим мечевима, фудбалери ТСЦ-а победили су у Новом Саду екипу Младости резултатом 2:1, док су Раднички и Јавор одиграли без голова - 0:0.

Младост је повела у 11. минуту голом Ђорђа Ђенића, али су гости изједначили пет минута касније поготком Ифета Ђаковца из пенала.

ТСЦ је до победе стигао голом Петра Раткова у 31. минуту.

Младост је меч завршила са фудбалером мање, пошто је Емануел Хакман искључен у 41. минуту.