И понедељак је донео нове обавезе клубовима из домаћег шампионата
Три утакмице Суперлиге и само три гола - Пазарци нападају Европу, ремији у Ивањици и Новом Саду© FK Novi Pazar / screenshot / Facebook

У понедељак су одигране још три утакмице 25. кола Суперлиге Србије, а укупно су виђена само три поготка.

У првој утакмици дана, Нови Пазар је на свом терену савладао Раднички 1923 минималним резултатом 1:0.

Једини стрелац у Новом Пазару био је Андрија Мајдевац у 19. минуту утакмице, чиме су Пазарци стигли до пете позиције на табели и чак 13. победе у сезони.

У другој утакмици, Јавор и Младост из Лучана су у Ивањици ремизирали 1:1. Гости су повели у 33. минуту преко Владимира Радивојевића, али је поделу бодова обезбедио Борис Копитовић поготком у 87. минуту.

У последњем мечу дана, Младост ГАТ и Раднички Ниш су у Новом Саду одиграли утакмицу без голова (0:0), чиме су домаћи остали на претпоследњој позицији, а Нишлије само две позиције изнад њих.