Радоњићев сјајан продор и асистенција, Торино славио, Јурић искључен

Српски фудбалер Немања Радоњић био је асисент у победи Торина на гостовању код Лећеа у победи од 2:0 у 26. колу Серије А
Радоњићев сјајан продор и асистенција, Торино славио, Јурић искљученGetty © Valerio Pennicino

Критике и специфичан третман изгледа да су уродили плодом у случају Немање Радоњића.

Српски фудбалер одиграо је одличан меч у победи Торина над Лећеом.

Гости су у размаку од три минута успели да постигну два гола и тако практично реше питање победника.

Играо се 20. минут када је Синго погодио и донео предност Торину.

Три минута касније, Радоњић је сјајно пробио по левом крилу, ушао у шеснаестерац ривала и проиграо Санабрију, који је постигао погодак за предност од 2:0.

До краја првог полувремена виђено је и једно искључење.

Тренер Торина Јурић добио је црвени картон у 33. минуту, након што је жустро реаговао на фаул противничке екипе над Иван Илић.

Резутлат се до краја утакмице није мењао, па је Торино стигао 10. победе у Серији А ове сезоне.

Дошли су тако до 37. бода, што их сврстава на седмо место на табели.

Леће је остао на 27 бодова и 15. месту на табели.