Милан не може ни са играчем више, Удинезе рутински славио

Фудбалери Удинезеа савладали су на свом терену екипу Милана са 3:1 у мечу 27. кола Серије А
Милан не може ни са играчем више, Удинезе рутински славиоGetty © Alessandro Sabattini /

Ни трећу утакмицу заредом, "росонери" не успевају да дођу до победе у домаћем првенству.

Милан овога пута није успео да савлада Удинезе, чак ни да дође до бода, упркос чињеници да је цело полувреме имао играча више.

Већ у деветом минуту голом Переире, домаћин је дошао до вођства.

Милан у трећем минуту надокнаде стиже до изједначења, голом Ибрахимовића са беле тачке.

Пеналу је предводио црвени картон Сотила, фудбалера Удинезеа.

Мислило се да ће се на паузу за полувреме отићи нерешеним резултатом, али је Удинезе у петом минуту надокнаде успео да поново дође до вођства.

Бето је погодио за радост домаћих навијача и ново вођство свог тима.

Нови погодак са играчем мање, Удинезе постиже у 70. минуту, када је Ехизбуе поставио коначних 3:1.

Упркос поразу, Милан остаје на четвртом месту са 48 бодова, једним више од петопласиране Роме.

Удинезе тријумфом напредује на осмо место, са 38 бодова, седам мање од места које води у европско такмичење.