Богдановић постигао 13 поена у поразу Атланте од Сан Антонија

Kошаркаши Сан Антонија победили су на свом терену екипу Атланте резултатом 126:118 у вечерашњем мечу НБА лиге
Богдановић постигао 13 поена у поразу Атланте од Сан АнтонијаGetty © Kevin C. Cox / Staff

У победничком тиму најбољи су били Kелдон Џонсон и Девин Васел, који су постигли по 29 поена. У пораженом екипи најбољи је био Деџонте Мареј са 22 поена.

Српски кошаркаш Богфан Богдановић провео на терену 23 минута, а за то време постигао је 13 поена и имао је два скока и једну асистенцију.

Атланта је прво полувреме решила у своју корист резултатом 83:61. Гости су почетком треће четвртине имали и предност до 24 поена, а онда је уследио велики преокрет кошаркаша Сан Антонија, који су на крају славили са 126:118.

Атланта се тренутно налази на деветом месту на табели Источне конференције НБА лиге са 35 победа и 36 пораза, док је Сан Антонио 14. на Западу са скором 19/52.

Денвер је раније вечерас у гостима победио Бруклин 108:102, док је Охлахома на свом терену надиграла Феникс 124:120.

Kошаркаши Милвокија победили су на свом терену екипу Торонта резултатом 118:111 у ноћашњем мечу НБА лиге.

Најефикаснији у победничком тиму био је Брук Лопез са 26 поена. Грчки кошаркаш Јанис Адетокумбо остварио је трипл-дабл учинак, пошто је постигао 22 поена и имао 13 скокова и 10 асистенција. У пораженом тиму најбољи је био Фред Ванвлит са 23 поена и 11 асистенција.

Kошаркаши Лос Анђелес Лејкерса победили су у гостима екипу Орланда 111:105. Лејкерсе је предводио Остин Ривс, који је постигао 35 поена. Kод домаћих, најбољи су били Франц Вагнер и Паоло Банкеро, који су постигли по 21 поен.
Екипа Лос Анђелес Kлиперса савладала је у гостима Портланд 117:102. Пол Џорџ био је најефикаснији у редовима Kлиперса са 29 поена, док је Kавај Ленард додао 24. Најефикаснији у екипи Портланда био је Јусуф Нуркић са 23 поена и 11 скокова.

У осталим ноћашњим утакмицама НБА лиге, постигнути су следећи резултати: Њу Орлеанс - Хјустон 117:107, Мајами - Детроит 112:100, Атланта - Сан Антонио 118:126, Феникс - Оклахома 120:124 и Денвер - Бруклин 108:102.