Ивић о поразу од Локомотиве: Неке ствари нису за јавност

Тренер фудбалера Краснодара Владимир Ивић одбио је да објасни новинарима пораз (2:3) од Локомотиве

Локомотива је после првог полувремена изгубила резултатом 0:2, а у 45. минуту утакмице нападач московског тима Артем Џуба није успео да реализује пенал. У другом полувремену „железничари” су успели да се искупе постигавши три гола.

"Знам зашто није ишло у другом полувремену, али то није за новинаре. Не желим да причам о овоме. Поштујем навијаче, али одређене ствари морају да остану у свлачионици", рекао је Ивић.

После 20 кола, Краснодар је на осмом месту на табели првенства Русије са 29 бодова.

Раније је објављено да је везиста московске „Локомотиве“ Дмитриј Баринов рекао, због чега су „железничари“ успели да преокрену меч 20. кола руске Премијер лиге са Краснодаром.

Он је после меча јасно рекао да је његов тим више желео победу од Ивићевог Краснодара, што се на крају одразило и на резултат.