Португалија преживела Гану, Швајцарци победили у нашој групи

У спектакуларном мечу у Дохи Португалија је преживела Гану и победила 3:2. Претходно је Швајцарска савладала Камерун минималним резултатом (1:0), док су Уругвај и Јужна Кореја одиграли су нерешено без голова. Програм завршавају од 20.00 Бразил и Србија.
Португалија преживела Гану, Швајцарци победили у нашој групиGetty © Richard Heathcote
  • 24. нов 2022 • 18:57

18:57

90+11' Крај утакмице, Португалија је преживела Гану!

Португалци некако успели да преживе и упишу победу 3:2.

• 18:56

90+9' Каква прилика за Гану!

Мало је недостајало да у последњим тренуцима Гана шокира Португалију. Ињаки Вилијамс се прикрао голману и одузео му лопту. Имао је празну мрежу пред собом, али се оклизнуо и пропустио да шутира.

• 18:55

90+8' Букари умало шокирао Португалце

Осмелио се нападач Звезде и шутирао са левог бока покушавши да изненади противничког голмана. Лопта је отишла преко гола.

• 18:47

90' Девет минута надокнаде

Играће се још девет минута, очекују нас многа узбуђења до краја.

• 18:46

89' ГОООЛ! Као у Звезди – Букари погодио мрежу Португалије!

Осман Букари подсетио је на почетак сезоне у Звезди смањио на 3:2. Сјајно се снашао на другој стативи и главом матирао голмана Португалије!

• 18:37

80' ГОООЛ! Поргуталија води 3:1

Спектакл у Дохи, Португалија нокаутирала Гану. Опет је асистент Фернандес, а сада Рафаел Леао погађа за велико вођство – 3:1.

• 18:35

78' ГОООЛ! Жоао Феликс вратио предност Португалији!

Нападач Атлетико Мадрида сјајно се снашао после додавања Бруна Фернандеса и погодио за 2:1.

• 18:34

77' У игру улази играч Црвене звезде

Осман Букари ушао у игру.

• 18:30

73' ГОООЛ! Гана изједначила против Португалије!

Џордан Ају доноси изједначење – 1:1. Сјајно је прошао Кудус по левом боку, убацио у петерац, а после лоше реакције Данила, нападачу Гане је остао лаган посао.

• 18:29

72' Страшан ударац Кудуса

Изузетно снажан и квалитетан ударац Кудуса са више од 25 метара. Загрејао је дланове Дијогу Кости, који је успео да укроти лопту.