Партизан у 93. минуту наплатио играча више и славио против Напретка

Фудбалери Партизана савладали су екипу Напретка са 1:0 у мечу првог кола нове сезоне Суперлиге Србије

Уз доста муке црно-бели су дошли до победе у првој званичној утакмици у новој сезони.

У помало бизарној ситуацији у којој су били гостујућа екипа на сопственом стадиону, изабраници Александра Станојевића славили су голом у трећем минуту надокнаде меча.

Сусрет је почео на одличан начин, пошто су виђене прилике пред оба гола.

Ипак, већ након пола сата игре, у редовима оба тима недостајало је идеје и креације.

На полувреме се отишло без постигнутих голова, а један од кључних момената меча одбио се у 67. минуту.

Тошески је због веома грубог старта на средини терена, добио директан црвени картон.

Ипак, упркос томе што су имали играча више, фудбалери Партизана нису тако лако стварали шансе и пробијали бедем противничке одбране.

Деловало је да ће Напредак успети да заустави фаворизованог "госта", али је у трећем минуту надокнаде виђен једини погодак.

Натхо је послао лопту противнички шеснаестерац, она је некако дошла до Салдање, који није имао тежак посао да је проследи у мрежу.

Партизан нову сезону започиње победом, а наредни меч игра већ у среду.

Црно-беле очекује утакмица квалификација за Лигу шампиона са Динамо Кијевом.

У наредном колу Суперлиге Србије, "парни ваљак" ће играти против Јединства из Уба у гостима.

Напредак у другом колу домаћег првенства игра са Железничаром из Панчева.