Звезда декласирала Јединство, Бруно Дуарте ушао у историју

Фудбалери Црвене звезде убедиљво су савладали Јединство - 4:0

На старту нове сезоне Суперлиге Србије, шампион је показао "мишиће" дебитанту.

Шампионску добродошлица приредили су црвено-бели за екипу са Уба - четири гола и убедљив тријумф.

После првог дела игре било је 2:0, а оба гола постигао је Шериф Ндиаје.

Звезда је дошла до вођства у 18. минуту када је Мимовић прошао по десном боку, пронашао Ндиајеа, а овај сместио лопту у гол.

Пет минута касније, поново је нападач сјајно реаговао на убацивање са бока, а овај пут је асистирао Илић.

У 54. минуту меча, у стрелце се уписао Александар Катаи.

Бразилац Бруно Дуарте, добио је прилику у 58. минуту, а само 52 секунде касније, затресао је мрежу гостију.

Бразилац је тако ушао у историју клуба као најбржи стрелац гола на дебију.

У преосталим данашњим мечевима, Чукарички је са 2:0 савладао Раднички из Ниша, док је ОФК Београд са 2:1 победио Младост у гостима.

Чукарички је посао одрадио већ у првом делу игре, када су голове постигли Ђорђе Ивановић и Михајло Цветковић.

Чукарички ће у другом колу у Сенту, где утакмице као домаћин игра суботички Спартак, док ће Раднички у Нишу дочекати ТСЦ.

Фудбалери ОФК Београда победили су као гости у Ужицу лучанску Младост, у првој утакмици "романтичара" у Суперлиги Србије после осам година

Душан Цветиновић је донео домаћину предност у 59. минуту, али је у 84. скривио пенал, добио други жути картон и напустио игру.

Александар Кахвић је са пенала донео изједначење, а онда у трећем минуту надокнаде и потпуни преокрет.

ОФК Београд ће у наредном колу у Лозници дочекати Текстилац, са којим је претходне сезоне водио битке у Првој лиги. Лучанска Младост гостује Црвеној звезди.