Раднички носи гол предности у Бар, млади Алексић херој Крагујевчана

Фудбалери Радничког савладали су као домаћини у Лесковцу екипу Морнара 1:0, у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу конференције

Успешно су Крагујевчани стартовали сезону у Европи, пошто су остварили минимални, али заслужени тријумф против барског Морнара.

Екипа тренера Феђе Дудића била је бољи противник на стадиону "Дубочица" у Лесковцу током свих 90 минута, али на крају је успела да постигне и погодак за потврду квалитета.

Играо се 72. минут, када је Бевис одлично центрирао са десне стране, а млади Милан Алексић одлично се убацио из другог плана и прецизним ударцем главом успео да савлада противничког голмана.

Имао је Раднички више од игре, неколико прилика за постизање гола, али на крају на реванш утакмицу носи само један погодак залихе.

Реванш меч другог кола квалификација за Лигу конференције на програму је за седам дана у Бару.

Победник двомеча ће у трећем колу играти против бољег из дуела Пакш (Мађарска) - АЕК Ларнака (Кипар), а Мађари су много ближи пролазу пошто су као домаћини прегазили Кипране резултатом 3:0.