Партизан заборавио на дебакл, убедљива победа против Јединства

Фудбалери Партизана убедљиво су са 4:0 савладали у Убу екипу Јединства у мечу другог кола Суперлиге Србије

Само неколико дана након историјског дебакла у квалификацијама за Лигу шампиона, који су претрпели од екипе Динамо Кијева, фудбалери Партизана уписали су убедљиву победу.

Дебитант у Суперлиги Србије није успео да се боље покаже против расположених црно-белих.

Након пораза од 4:0 против Црвене звезде у првом колу, екипа Јединства из Уба истим резултатом поражена је и од Партизана.

Убљани су на домаћем терену губили већ од трећег минута, када је Натхо са беле тачке донео предност црно-белима.

Играо се 27. минут када је Трифуновић погодио за 0:2.

Наставио је Партизан са бољом игром и у другом полувремену, а у 52. минуту је Јовановић повисио на 0:3.

Исти играч је у 65. минуту постигао још један погодак, чиме је поставио коначних Јединство Уб - Партизан 0:4.

"Парни ваљак" је тако у уводна два кола у домаћем првенству уписао исто толико победа и први је на табели.

Партизан је искористио кикс и реми Црвене звезде са Младости и сада има два бода више од "вечитог ривала".