Сјајни голови новајлија донели Звезди убедљиву победу над Новим Пазаром

Фудбалери Црвене звезде савладали су на свом терену екипу Новог Пазара са 4:1 у мечу четвртог кола Суперлиге Србије
Сјајни голови новајлија донели Звезди убедљиву победу над Новим Пазаром© FK Crvena zvezda

Звезда је стигла до убедљиве победе против неугодног противника, а сва четири гола постигле су новајлије.

Већ у деветом минуту је бек Сеол веома прецизно шутирао са дистанце и матирао голмана гостију Пајовића.

До краја првог дела меча се резултат није мењао, али су у других 45 минута виђена чак три поготка.

У шестом минуту наставка меча, гости су стигли до изједначења.

Опара је погодио на асистенцију Антвија, па је Нови Пазар поравнао на 1:1.

Није дуго тај резултат стајао на семафору. Већ у 60. минуту су црвено-бели стигли до новог вођства.

Пума је центрирао у петерац ривала, а тамо је Дуарте главом послао лопту у мрежу.

У финишу је домаћин постигао нова два гола. У 80. минуту је Словенац Елшник поново демонстрирао свој квалитет, овога пута је левом ногом са дистанце "закуцао" лопту у гол ривала.

Шест минута касније, Олајинка је пробио по левој страни, убацио лопту у петерац Новог Пазара, а тамо Пума добро скаче и постиже гол за коначних 4:1.