Интер ремијем започео одбрану титуле у Италији

Фудбалери Интера ремијем су започели одбрану титуле у Серији А, пошто су као гости одиграли 2:2 против Ђенове

Алесандро Вољако је довео Ђенову у вођство у 20. минуту, али је Тирам головима у 30. и 85. донео преокрет Интеру.

Деловало је да ће "нероазури" уписати сва три бода, али је уследио погодак домаћина у надокнади времена.

Жуниро Месијас у 96. минуту поставља коначних 2:2 пошто је са пенала лоше шутирао, али је натрчао на одбијену лопту и послао је у мрежу.

У истом термину повратник у Серију А Парма и Фјорентина одиграли су 1:1. Домаћин је повео голом Дениса Мана у 22. минуту, а изједначио је Кристијан Бираги у 75.

Гости су меч окончали са десеторицом јер је због друге јавне опомене искључен Марин Понграчић у 83. минуту.