На "Сан Сиру" се причао српски језик, Милан ишчупао бод против Торина

Фудбалери Милана избегли су пораз од Торина у самој завршници и са два гола у финишу стигли до 2:2 у мечу првог кола Серије А
На "Сан Сиру" се причао српски језик, Милан ишчупао бод  против ТоринаGetty © Marco Luzzani / Stringer

Малик Тиав је у 30. минуту ауто-голом довео Торино у вођство, а капитен Дуван Запата је дуплирао предност у 68. минуту после додавања Валентина Лазара.

Деловало је тад да ће Торино славити у Милану у Серији А први пут после 1985. године.

Да не буде тако, побринули су се резервисти Милана.

Алваро Мората је на дебију за седмоструког првака Европе дао гол у 89. минуту после асистенције Тијанија Рејндерса.

У петом минуту надокнаде Јунус Муса је био асистент, а Ноа Окафор стрелац за коначних 2:2.

Лука Јовић је био у стартној постави Милана, а у 60. минуту га је заменио управо Мората.

Страхиња Павловић је меч одгледао са клупе "росонера", па ће још челати на деби за Милан.

Вања Милинковић-Савић је бранио за Торино, а Иван Илић је играо до 71. минута за "бикове".

У истом термину Емполи и Монца су одиграли без голова.