Овај тим је неуништив - Леверкузен до победе голом у 101. минуту

Фудбалери Бајера из Леверкузена спектакуларном победом против Борусије у Менхенгладбаху резултатом 3:2, започели су одбрану титуле у Бундеслиги
Овај тим је неуништив - Леверкузен до победе голом у 101. минутуGetty © Anadolu

Где су "фармацеути" стали прошле, ту настављају и ове сезоне.

Леверкузен је екипа која је показала много тога, а поред историјске титуле у немачком првенству, тим Ћабија Алонса се истакао головима у финишу сусрета.

Тако је било и у уводном колу нове сезоне Бундеслиге, у којем је Бајер савладао Менхенгладбах са 3:2, голом у 101. минуту сусрета.

Шампион је повео голом Гранита Џаке у 12. минуту, да би на 2:0 повисио Флоријан Вирц у 38. минуту.

Борусија је у наставку преко Ника Елведија у 59. и Тима Клајндиста у 85. минуту дошла до изједначења.

Ипак, у 101. минуту након интервенције ВАР собе и досуђеног пенала за госте, Вирц је прво промашио, али након "одбитка" погодио за победу.