Фудбалери Арсенала савладали су као гости Астон Вилу резултатом 2:0 у мечу другог кола Премијер лиге и тако су отворили нову сезону са две узастопне победе
Вила промашивала шансе, Арсенал кажњавао - све већа минутажа за Косту НедељковићаGetty © Stuart MacFarlane/Arsenal FC

Астон Вила је имала три одличне шансе да поведе - две није искористио Оли Воткинс, а његова замена Џон Дуран је погодио стативу у 64. минуту.

Казна за промашаје домаћих је стигла само три минута касније.

Резервиста Леандро Тросар је довео "тобџије" у вођство, а после асистенције Букаја Саке Томас Парти је поставио коначан резултат у 77. минуту.

Српски 18-годишњи фудбалер Коста Недељковић, који је прошлог викенда дебитовао за Астон Вилу, играо је од 16. минута уместо повређеног Метија Кеша.