Фудбалери нишког Радничког и Текстилца остварили победе у шестом колу Суперлиге

Фудбалери нишког Радничког и Текстилца остварили су победе резултатом 2:1 у шестом колу Суперлиге пошто су као домаћини савладали Железничар, односно Нови Пазар

Немања Белаковић је у Нишу довео Раднички у вођство у 10. минуту из пенала, а после асистенције Стефана Цветковића изједначио је Лазар Романић у 34. минуту.

Победу је Нишлијама донео Душан Павловић голом у 84. минуту.

Текстилац је у Бачкој Паланци савладао Нови Пазар такође голом у финишу утакмице.

Принц Укачукву је већ у 10. минуту асистирао Дејану Ђурићу за вођство клуба из Оџака, а гости су до изједначења стигли у 55. минуту - после додавања Адема Љајића стрелац је био Филип Бачкуља.

Резервиста Стефан Шавија је голом у 85. минуту донео победу Текстилцу.

Железничар је шести са 10 бодова, нишки Раднички је седми са девет, текстилац девети са седам, а Нови Пазар 14. са четири бода.