Челси на какав нисмо навикли, "плавци" декалсирали "вукове" са 6:2

Фудбалери Челсија савладали су у гостима екипу Вулверхемптона са 6:2 у мечу другог кола Премијер лиге
Autor: TV Arena Sport

Игра "плаваца" каква се чекала годинама, дошла је у другом полувремену на гостовању против "вукова".

Првих 45 минута донели су велику борбу, неизсвеност и нерешен резултат.

Већ у другом минуту је Џексон донео гостима вођство, али је у 27. минуту Куња изједначио на 1:1.

Сам финиш првог полувремена донео је нова два гола, по један на обе стране.

Палмер је у 45. поново донео гостима предност, али је Ларсен у шестом минуту надокнаде по други пут на мечу изједначио за Вулвсе.

Друго полувреме је протекло потпуно у знаку Челсија, који је постигао четири поготка.

Мануеке је постигао хет-трик за само 14 минута.

Фудбалер тима из Лондона је погађао у 49, 58. и 63. минуту.

Ново појачање Феликс је ставио тачку на меч, голом у 80. минуту за коначних 6:2 за Челси.

Екипе Борнмута и Њукасла су ремизирале 1:1, а голове су постигли Таверније за домаће и Гордон за госте.