Дебакл ТСЦ-а и "петарда" за крај квалификација

Фудбалери ТСЦ-а поражени су на свом стадиону од екипе Макабија са 5:1 и тако са укупних 8:1 претрпели елиминацију у квалификацијама за Лигу Европе. Српски тим ће ове сезоне учествовати у групној фази Лиге конференција

Ни у другом мечу са израелским тимом, ТСЦ није успео да парира фаворизованом ривалу.

Први меч српска екипа је изгубила са 3:0 на гостујућем терену, на којем је играла са два играча мање.

Очекивао се нешто другачији расплет у реваншу, али је Макаби још убедљивије славио.

Тим који са клупе предводи Жарко Лазетић је у Бачкој Тополи уписао победу од 5:1

Већ у уводних шест минута меча, гости су водили са 2:0, а оба гола постигао је Адо.

У 12. минуту је двомеч практично био решен, пошто је Асанте повисио на 3:0 за Макаби.

У другом делу меча виђена су још три гола, од којих два у мрежи тима из Бачке Тополе.

На 4:0 повишено је у 56. минуту меча, када је Тургеман био стрелац.

"Петарда" је виђена у финишу сусрета, када је гол за 5:0 постигао Шахар у 89. минуту сусрета.

Коначан резултат постављен је у судијској надокнади, када је ТСЦ стигао до утешног гола.