Македонцима само бод на Фарским Острвима

Фудбалери Фарских Острва и Северне Македоније одиграли су 1:1 у утакмици првог кола Ц4 Лиге нација

Нови циклус утакмица за Северну Македонију није почео како су наше комшије желеле - на Фарским Острвима освојен је само бод.

Екипа Благоја Милевског није успела да савлада 138. екипу на ФИФА ранг-листи, а оба поготка на мечу постигнута су са 11 метара.

Домаћин је већ у деветом минуту дошао до предности, пошто је Давидсен извео најтрожу казну после прекршаја Иљазовског у свом казненом простору.

Гости су имали већи посед лопте, иако статистички нису били доминантни када је број удараца ка голу противника у питању, али су успели да дођу до изједначења.

Сада је Енес Барди прецизно извео пенал, и то у 49. минуту и тако поставио коначан резултат утакмице.