Милан излази из кризе, Јувентусу само бод против Емполија

Фудбалери Милана убедљиво су победили Венецију - 4:0 у утакмици четвртог кола Серије А
Милан излази из кризе, Јувентусу само бод против ЕмполијаGetty © Sportinfoto/DeFodi Images

"Росо-нери" су у четвртом колу дошли до првог тријумфа у новој сезони.

Навијачи у Милану су, овог пута, имали разлога за славље, пошто је Милан читав посао завшио за пола сата игре.

Тео Ернандез је после два минута игре донео Милану предност, а Фофана је у 16. минуту повисио на 2:0.

Кристијан Пулишић је у 25. минуту искористио пенал, а затим је исто учинио и Абрахам, четири минута касније.

Гости су успели да затресу мрежу у другом делу игре, али је ВАР поништио погодак због фаула.

Емполи и Јувентус су одиграли без голова - 0:0, док су Комо и Болоња поделили бодове - 2:2.

Јуве је први на табели са осам бодова, али већ данас може остати без лидерске позиције.