Распуцали се српски нападачи - и Јовељић постигао два гола

Фудбалери Лос Анђелес галаксија победили су у Карсону екипу Лос Анђелеса резултатом 4:2 у мечу МЛС лиге

Александар Митровић је постигао два гола у победи Ел Хилала, а два гола је уписао и Дејан Јовељић у МЛС лиги.

Галакси је победио градског ривала - екипу Лос Анђелеса са 4:2, а српски фудбалер је дошао до 14. гола у сезони.

Јовељић је погађао у 53. и 67. минуту, а по једном су се уписали Едвин Сериљо и Рики Пуђ.

Голове за Лос Анђелес постигли су Матеуш Богуш у 4. и Денис Буанга у 15. минуту.

Галакси се налази на првом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са 55 бодова, док је Лос Анђелес други са 48.

Фудбалери Интера из Мајамија победили су на свом терену екипу Филаделфије резултатом 3:1.

Два гола за Интер постигао је Лионел Меси у 26. и 30. минуту, а једном се у стрелце уписао Луис Суарез у осмом минуту надокнаде времена. Једини гол за госте постигао је Микаел Ухре у другом минуту.

Интер заузима прво место на табели Источне конференције МЛС лиге са 62 бода.