Лучанци други на табели Суперлиге, ТСЦ и Нови Пазар приредили спектакл у другом полувремену

Фудбалери Чукаричког победили су у Београду екипу Јединства после преокрета 2:1, ТСЦ у голеади био бољи од Новог Пазара 5:2, док је Младост тријумфом у Крушевцу дошао до другог места на табели Суперлиге

Јединство и даље не зна за победу у дебитантском наступу у Суперлиги - против Чукаричког су Убљани имали предност на полувремену, али ни то није било довољно за прва три бода.

Марко Митровић је у 18. минуту донео вођство Јединству, али је Чукарички у наставку дошао до преокрета и победе головима Лазара Туфегџића у 51. и Винисијуса Мела у 55. минуту.

Чукарички се тренутно налази на трећем месту на табели Суперлиге Србије са 17 бодова, док је Јединство последње са само једним бодом.

Фудбалери Чукаричког ће у наредном колу на свом терену дочекати ТСЦ, док ће Јединство играти са Спартаком.

Управо је ТСЦ у Бачкој Тополи одиграо занимљив меч у којем је савладао екипу Новог Пазара резултатом 5:2.

Занимљиво је да у првом полувремену није било голова, а у наставку поготке за ТСЦ постигли су Саша Јовановић у 48, Ифет Ђаковац у 52, Милош Пантовић у 63, Петар Станић у 67. и Александар Ћирковић у 68. минуту.

Код гостију, у листу стрелаца уписали су се Родни Антви у 66. и Жулијус Еђике Опара у 83. минуту.
Екипа из Бачке Тополе се налази на деветом месту на табели са 10 бодова, док је Нови Пазар на 14. позицији са осам.

Нови Пазар ће у наредном колу дочекати крагујевачки Раднички, док ће ТСЦ ће гостовати Чукаричком.

У псоелдњој утакмици дана, Младост је у Крушевцу савладала екипу Напретка 2:1 и домогла се другог места на табели Суперлиге.

Голове за госте постигли су Пејовић са 11 метара у седмом и Андрић у 25. минуту, да би пораз Крушевљана ублажио Стоиљковић у 39. минуту.

Младост је скупила 19 бодова, колико и првопласирана Црвена звезда, док је Напредак 14. са осам освојених бодова.

Фудбалери Младости ће у наредном колу у Лучанима дочекати Партизан, док ће Напредак у Бачкој Паланци играти са Текстилцем.