Еспањол наљутио Реал, па осетио моћ Мадриђана

Фудбалери Реала победили су у Мадриду екипу Еспањола резултатом 4:1 у мечу шестог кола шпанске Ла Лиге
Еспањол наљутио Реал, па осетио моћ МадриђанаGetty © Diego Souto

Није деловало, после првог дела игре у Мадриду, да ће бити ефикасан дуел, а није деловало ни да ће Реал лако до победе.

Еспањол је повео у 54. минуту аутоголом голмана Тибоа Куртое, након чега је Реал прегазио противника.

Дани Карвахал је донео изједначење четири минута касније, а потом је Родриго у 75. минуту донео преокрет.

Три минута касније погодио је Винисијус, а коначан резултат поставио је Килијан Мбапе из пенала у 90. минуту.

Реал је тренутно други на табели Ла Лиге са 14 бодова, док је Еспањол 13. са седам.

Фудбалери Реала ће у наредном колу на свом терену дочекати Алавес, док ће Еспањол у Барселони играти са Виљареалом.

Фудбалери Ваљадолида и Реал Сосиједада су одиграли без голова, Осасуна је победила Лас Палмас 2:1, док је Валенсија била боља од Ђироне 2:0.