Вруће у Суперлиги: Војводина разбила ИМТ, Нишлије у драми сломиле Спартак

Девет голова постигнуто је на три недељна сусрета у најјачем домаћем такмичењу
Вруће у Суперлиги: Војводина разбила ИМТ, Нишлије у драми сломиле СпартакGetty © Srdjan Stevanovic / Stringer

У недељу су одигране још три утакмице домаће Суперлиге Србије у оквиру 9. кола, а најубедљивији били су фудбалери Војводине.

Новосађани су савладали ИМТ у Лозници резултатом 3:0, а сва три поготка постигли су у другом полувремену - два пута је стрелац био Сери, док је Полетановић погодио из пенала.

У исто време, Раднички је у Нишу савладао Спартак 3:2 после доста узбуђења у финишу. Повели су преко Стјуарта у 7. минуту, исти играч је дуплирао предност у 11., али су у наставку Бабић и Убипарип успели да донесу изједначење. Ипак, Ивеља је у 86. минуту донео тријумф Нишлијама.

И на крају, ОФК Београд је на гостовању Железничару у Панчеву славио 1:0 голом Влијтера у 33. минуту.