Велики пех за Звезду, без Иванића против Интера

Црвено-бели су потврдили да је један од најбољих играча доживео повреду примицача

Велики пех доживео је српски клуб након "вечитог дербија", а пред битан меч у Лиги шампиона.

Мирко Иванић је повредио примицач и чека га нешто дужа пауза, потврдили су из редова шампиона Србије.

Искусни фудбалер и један од кључних "шрафова" у Звездиној екипи, повредио се у другом полувремену дуела са Партизаном, који је Црвена звезда победила са 4:0 на гостујућем терену.

Према речима људи из тима из Љутице Богдана, Иванић ће бити спреман за повратак на терен тек крајем октобра, односно за меч са Радничким из Ниша, заказаног за 19. октобар.

То значи да Иванића неће бити у саставу за дуел у Милану, у којем Звезда гостује код екипе Интера у другом колу новог формата Лиге шампиона.

Такође, "четворка" црвено-белих ће пропустити и утакмице против Железничара и ИМТ-а у Суперлиги Србије.

Владан Милојевић има неколико опција на располагању, које могу представљати замену за позицију на којој игра Мирко Иванић.

Поред Александра Катаија, спомиње се да би "бисер" Андрија Максимовић могао да добије више минута.

Млади фудбалер је дебитантски наступ за Звезду уписао управо у "вечитом дербију", када је био асистент код другог гола.