Лаутаро Мартинез постигао два поготка у победи Интера на гостовању код Удинезеа 3:2, у утакмици шестог кола Серије А
Лаутаро прорадио пред дуел са Звездом - два гола Аргентинца за тријумф Интера у УдинамаGetty © Image Photo Agency

Аргентинац је постигао прве голове ове сезоне у Серији А и то баш пред гостовање Црвене звезде у Милану у оквиру другог кола Лиге шампиона.

Давиде Фратези је већ у првом минуту донео предност нероазурима, Кабаселе изједначио у 35, да би Мартинез у судијској надокнади првог дела постигао свој првенац у шампионату Италије.

Аргентинац је на старту другог полувремена повисио на 2:1, док је коначан резултат поставио Лоренцо Лука у 83.

Интер је дошао до 11. бода у такмичењу, изједначио се са градским ривалом Миланом, али и Торином који има меч мање.

Удинезе је тренутно шести са бодом мање у односу на данашњег ривала.

Утакмица између Интера и Црвене звезде игра се у уторак од 21 час на стадиону "Ђузепе Меаца".