Митровић тресе мреже и у азијској Лиги шампиона - убедљив тријумф Ел Хилала

Српски фудбалер Александар Митровић дао је гол за Ел Хилал у победи над Ел Шортом резултатом 5:0 у мечу другог кола Азијске Лиге шампиона
Митровић тресе мреже и у азијској Лиги шампиона - убедљив тријумф Ел ХилалаGetty © Yasser Bakhsh

Ел Хилал после два одиграна кола има максималних шест бодова, а други тријумф у такмичењу остварен је на веома убедљив начин.

Шампион Саудијске Арабије повео је у 11. минуту голом Маркоса Леонарда, а предност је пет минута касније дуплирао Митровић после додавања Ренана Лодија.

Митровић је у 47. минуту био асистент Калифи Ел Давсарију за 3:0.

Нови гол за Ел Хилал постигао је резервиста Насер Ел Давсари голом у 73. минуту после асистенције Жоаа Кансела.

Још један резервиста, Мохамед Кано поставио је коначан резултат у петом минуту судијске надокнаде времена.

Сергеј Милинковић-Савић је играо за Ел Хилал до 67, а Митровић до 68. минута.