Влаховић водио Јуве до преокрета, Реалу не помаже ни Мбапе

Фудбалери Јувентуса победили су у гостима Лајпциг са 3:2, а главну улогу одиграо је Душан Влаховић

Два пута је Јуве губио, имао и играча мање читавих пола сата, али је успео да дође до тријумфа у Лајпцигу.

Бенјамин Шешко је донео домаћину предност у 30. минуту, али је изједначио Душан Влаховић у 50.

Девет минута касније, Јуве је остао са десеторицом на терену, пошто је искључен голман Ди Грегорио.

Лајпциг је поново повео у 65. минуту, када је Шешко постигао нови гол, сада са беле тачке.

Ипак, и са играчем мање, Јувентус је дошао до преокрета.

Фантастичним голом Влаховић је донео изједначење у 68. минуту, а победу је обезбедио Франсиско Консеисао у 82. минуту.

Астон Вила је одиграла први меч у Лиги шампиона на свом терену, и то против великог Бајерна.

Први гол екипе из Бирмингема је поништен у ВАР соби, али зато није други - сјајан гол постигао је Џон Дуран у 79. минуту за велику победу.

Бенфика је на свом терену била убедљива против Атлетика - 4:0, док су Динамо Загреб и Монако одиграли 2:2.

Ливерпул је био сигуран на свом терену против Болоње - 2:0, док је Реал поражен на гостовању Лилу са 1:0.

Мадриђанима није помогао ни опорављени Килијан Мбапе, који је играо од 57. минута.

Лајпциг - Јувентус 2:3

90' ГОЛ! Монако долази до изједначења

Закарија са пенала доноси Монаку изједначење у Загребу.

83' ГОЛ! Јуве води!

Иако има играча мање, Јувентус долази до преокрета у Лајпцигу.

Консеисао је стрелац.

84' ГОЛ! Још једном Бенфика

Кокчу је сада стрелац, искористио је пенал за 4:0.

74' ГОЛ! Монако је смањио у Загребу

Салису је смањио на 2:1.

79' ГОЛ! Астон Вила води против Бајерна

Џон Дуран је сјајним голом донео Вили предност над Бајерном.

75' ГОЛ! Бенфика води 3:0

Александер Бах је стрелац.

75' ГОЛ! Салах се уписује у стрелце

Ливерпул коначно стиже до другог гола, Салах је постигао прелеп гол.

69' ГОЛ! Спектакуларан гол Душана Влаховића!

Јуве са играчем мање стиже до изједначења, поново је стрелац Влаховић.

66' ГОЛ! Нови гол Динама

Батурина је стрелац, Динамо има два гола предности над Монаком.

65' ГОЛ! Лајпциг поново води

Шешко је поново стрелац, сада са беле тачке.

52' ГОЛ! Бенфика је увећала предност

Анхел Ди Марија је искористио пенал, Бенфика има два гола предности против Атлетика.

50' ГОЛ! Влаховић је затресао мрежу

Јувентус стиже до изједначења, Душан Влаховић је затресао мрежу.

Полувреме

45+3' ГОЛ! Динамо је повео против Монака

Петар Сучић је донео Динаму вођство.

45+3' ГОЛ! Лил води против Реала

Џонатан Дејвид је искористио пенал, Лил је повео против Реала.

30' ГОЛ! Лајпциг води против Јувентуса

Голом Бенјамина Шешка, Лајпциг води против Јувентуса.

24' ГОЛ! Бриж води у Грацу

Клуб Бриж је дошао до предности над Штурмом, стрелац је Грк Христос Цолис.

13' ГОЛ! Бенфика води

Керем Актургкоглу још једном потврђује да је у сјајној форми, доноси предност свом тиму против Атлетика.

11' ГОЛ! Ливерпул води

Мохамед Салах је убацио пред гол, Алексис Макалистер је одлично испратио и сместио лоптиу у мрежу.

1' Почели су мечеви