УЖИВО: Драма у Истанбулу - Звезда води против Фенера

Кошаркаши Црвене звезде играју у Истанбулу против екипе Фенербахчеа у мечу трећег кола Евролиге. Ток сусрета пратите на нашем порталу
УЖИВО: Драма у Истанбулу - Звезда води против ФенераGetty © Tolga Adanali
  • 15. окт 2024 • 21:15

21:15

Крај треће четвртине: Фенерабхче - Црвена звезда 42:54

Одбранила се Звезда у финишу треће деонице, па ће у последњих 10 минута кошарке ући са 12 поена предности.

Српски тим је демонстрирао у неколико наврата, да добром одбраном може да одоли налетима ривала.

• 21:11

29' - Митровић закуцава, Звезда поново има двоцифрену предност

Серија 6:0 српског тима у изузетно битном тренутку меча. Митровић закуцава за 54:42 у корист Звезде.

• 21:04

27' - Фенер у налету, смањује на четири разлике

Хејс-Дејвис делује незаустављиво у овом тренутку. Везао је седам поена и тако донео Фенеру потпуни резултатски прикључак.

Фенер - Звезда 41:45.

• 20:58

26' - Даум вуче Звезду

Овосезонско појачање српског тима има веома запажену ролу у овом мечу. Након закуцавања, а потом и полагања уз фаул, Даум стиже до 12 поена, а Звезда до предности 45:34.

• 20:51

21' - Настављен је меч

Почела је трећа четвртина...

• 20:34

Полувреме: Фенербахче - Црвена звезда 31:38

Поенима Калинића, Звезда је успела да одбије налет домаћина и на полувреме однесе седам поена предности.

Боломбој са 12 поена предводи стрелце српског тима, а прати га Недовић са 10 поена.

Код Фенера се истиче Хејс-Дејвис са 15 поена.

• 20:25

16' - Вратио се Фенер

Домаћин прави велику серију 12-0 и резултатски се враћа у меч.

Турска екипа је у једном моменту губила и са 19 разлике, а сада је дефицит смањила на једноцифрену бројку.

• 20:06

12' - Звезда води 31:12

Недовић погађа тројку из "ћошка" и тако повећава разлику на максималних 19 поена у корист Црвене звезде.

• 20:00

Крај прве четвртине: Фенербахче - Црвена звезда 12:26

Након 10 минута кошарке, турски тим је потпуно шокиран игром Црвене звезде. Српски црвено-бели су веома расположени, па је резултат 26:12.

• 19:54

5' - Звездина "канонада" се наставља

Погађају тројке Боломбој и Даум, а потом Звездин центар поново закуцава. Црвено-бели воде 17:5.