Денверова прва победа у предсезони, Јокић дуго није одиграо овакав меч

Кошаркаши Денвера победили су Минесоту са 132:126 у припремном мечу

Након четири пораза у предсезони, Нагетси су дошли до тријумфа - Денвер је победио Минесоту са 132:116.

Никола Јокић је одиграо необичну партију, далеко од стандарда које је сам поставио. Али, предсезона је па бројке нису толико ни битне.

Српски кошаркаш је на терену провео 28 минута, а у првом полувремену није постигао нити један поен!

Меч је завршио са четири поена (2/5 из игре), а два бацања је промашио. Јокић је имао и по седам скокова и асистенција, као и три украдене лопте.

Денвер је до победе водио Џулијан Стротер са 33 поена, Џамал Мареј је додао 25, Мајкл Портер 16, док су по 13 постигли Расел Вестбрук и Дарио Шарић.

У екипи Минесоте, најбољи је био Лука Гарза са 29 поена.

Припремни мечеви су готови, пошто ускоро почиње нова сезона НБА лиге.

Денвер прву утакмицу игра против Оклахоме 25. октобра, док ће се Минесота састати са Лос Анђелес лејкерсима два дана раније.