Монако пред меч са Звездом остао кратких рукава, али задржао прво место у Француској

"Кнежеви" ће дочекати црвено-беле у добром расположењу, иако су пропустили велику шансу да остваре нови тријумф у националном шампионату

Фудбалери Монака и Лила одиграли су нерешено без голова (0:0), у осмом колу Лиге 1.

Монако је имао најбољу шансу на утакмици имао у првом минуту надокнаде времена, али није успео да дође до тријумфа.

Капитен Денис Закарија је упутио одличан ударац, али је голман Лила Лукас Шевалије одбранио.

Тако је клуб са стадиона "Луј други" пропустио да оствари нови тријумф пред долазак Црвене звезде у оквиру трећег кола Лиге шампиона.

Домаћи тим је од 61. минута играо са 10 фудбалера, пошто је Џордан Тезе добио црвени картон.

Монако је први на табели француског првенства са 20 бодова, а у следећем колу играће против Нице.

Клуб из Кнежевине ће претходно, 22. октобра од 18.45 часова, дочекати београдске црвено-беле у елитном фудбалском такмичењу.

Лил је на четвртом месту са 14 бодова и у наредном колу састаће се са Ленсом.