Ситијев спас у 95. минуту - Стоунс се винуо да би "вукове" срушио

Фудбалери Манчестер ситија победили су у гостима Вулверхемптон резултатом 2:1, у осмом колу Премијер лиге
Ситијев спас у 95. минуту - Стоунс се винуо да би "вукове" срушиоGetty © Shaun Brooks - CameraSport / Contributor

Домаћи тим је повео у седмом минуту голом Јоргена Странда Ларсена, после асистенције Нелсона Семеда, што је и те како изненадило четвороструког узастопног шампиона Енглеске.

Ипак, Сити је знао да узврати и изједначио је у 33. минуту поготком Јошка Гвардиола.

Таман када се чинило да ће "грађани" кикснути дан након што је Арсенал изгубио од Борнмута, Џон Стонс је у 90+5. минуту голом после корнера донео победу за Сити.

Екипа из Манчестера се тренутно налази на првом месту на табели Премијер лиге са 20 бодова, док је Вулверхемптон на 20. позицији са једним бодом.

Сити ће у наредном колу енглеског првенства играти против Саутемптона, док ће се Вулверхемптон састати са Брајтоном.