Седам голова у Новом Пазару, Партизан до победе у надокнади

Фудбалери Партизана победили су у гостима Нови Пазар резултатом 4:3 (2:2), у 12. колу Суперлиге Србије

Узбудљиву утакмицу су одиграли Нови Пазар и Партизан, после које ће домаћи имати за чим да жале.

Нови Пазар је повео у 16. минуту голом Уроша Ђурановића, после асистенције Александра Месаровића.

Пет минута касније, домаћи тим је удвостручио предност голом Драгана Бојата.

Ипак, Партизан је успео да изједначи до одласка на одмор - Ибрахим Зубаиру је у 38. минуту смањио на 2:1, а три минута касније у стрелце се уписао и Стефан Ковач.

Новим голом Зубаируа, црно-бели су повели у 74. минуту после асистенције Бибраса Натха.

Нови Пазар је успео да изједначи, десет минута касније, новим голом Ђурановића.

Међутим, гости су у надокнади успели да дођу до још једног гола и победе, пошто је Ковач затресао мрежу 90+3. минуту.

Партизан је четврти на табели СЛС са 20 бодова, у наредном колу састаће се са Чукаричким.

Нови Пазар је на 11. месту са 14 бодова, у следећем колу игра против Железничара из Панчева.