Прекиди, драма и победа Звезде у Подгорици

Кошаркаши Црвене звезде победили су Будућност у Подгорици резултатом 75:73 (16:17, 17:20, 19:21, 23:15) у петом колу АБА лиге
Прекиди, драма и победа Звезде у Подгорици© R. R./ATAImages

Утакмица је у више наврата била прекинута, у четвртој четвртини прекид је трајао 20 минута, пошто су судије и играчи напустили терен док се није испразнио део трибина са домаћим навијачима.

Било је неколико мањих прекида, пре свега због непримерених повика са трибина, упућених Немањи Недовићу, док је први човек Звезде Жељко Дрчелић удаљен је са меча у трећој четвртини.

Најефикаснији у редовима црвено-белих био је Немања Недовић са 24 поена, док је Коди Милер-Мекинтајер забележио 13 поена, седан скокова и седам асистенција.

У екипи Будућности најбољи је био Мекинли Рајт са 20 поена.

Звезда је четвртом месту на табели АБА лиге са учинком 3-2, док је у Будућност после четири победе вечерас забележила први пораз.

Црвено-бели у наредном колу АБА лиге гостују Задру, а пре тога ће играти утакмицу Евролиге против Реала у Мадриду.

Будућност ће се у следећем колу састати са Цедевита Олимпијом.