Могу ли и сениори овако? Звездини "клинци" освојили бод у Монаку

Омладинци Монака и Црвене звезде одиграли су у уторак нерешено 1:1 (1:1) у мечу трећег кола фудбалске Лиге шампиона за младе
Могу ли и сениори овако? Звездини "клинци" освојили бод у Монаку© Bane T. Stojanovic/ATAImages

Омладинци Црвене звезде су повели у осмом минуту голом Уроша Сремчевића, међутим, та предност није дуго потрајала.

Изједначење Монаку донео је Жоан Тинкре у 11. минуту. Млади фудбалери Црвене звезде се тренутно налазе на 30. месту на табели Лиге шампиона младих са једним бодом, док је Монако на 17. позицији са четири.

Занимљиво је да је млади тим Звезде бележио до сада идентичне резултате као и потом сениори, па остаје да се види хоће ли можда сада први тим црвено-белих успети да макар стигне до бода у свом мечу против Монака

Црвено-бели ће у наредном колу дочекати Барселону, док ће Монако гостовати Болоњи.