Спектакл у Ријаду - Девет голова у можда и последњем дуелу Роналда и Месија

Фудбалери ПСЖ-а савладали су у Ријаду екипу састављену од најбољих играча из саудијске лиге са 5:4, у дуелу који су обележили Кристијано Роналдо и Лионел Меси
Спектакл у Ријаду - Девет голова у можда и последњем дуелу Роналда и МесијаGetty © Yasser Bakhsh

Љубитељи фудбала уживали су можда и у последњем међусобном дуелу Кристијана Роналда и Лионела Месија.

Сјајну фудбалску представу приредили су чланови ПСЖ-а и тима састављеног од најбољих играча из лиге Саудијске Арабије.

Чак девет голова виђено је у мрежама на стадиону "Кинг Фахд" у Ријаду, од којих је два постигао Кристијано, а један Лионел.

Од првог минута је било узбудљиво, а ПСЖ је у трећем стигао до ране предности.

Нејмар је прогирао Месија, а овај гостима донео предност.

У 34. минуту, Навас је скривио једанаестерац, који је у гол претворио Кристијано Роналдо.

Роналдо је у свом дебију на тлу Саудијске Арабије, постигао и други гол до краја првог полувремена.

Прво је Мбапе извео прекид у 43. минуту и проиграо Маркињоса, који тресе мрежу за нову предност тима из Париза.

У шестом минуту надокнаде, Роналдо је донео ново изједначење.

Након центаршута са леве стране, Роналдо је главом погодио стативу, да би потом на одбитак закуцао лопту у мрежу.

Играо се 53. минут када је и трећи пут на мечу ПСЖ повео, поново голом штопера, овога пута Рамоса.

Три минута касније, изједначење "звездама" из Саудијске Арабије доноси Хјонг Со.

Последњих пола сата меча били су поприлично узбудљиви, упркос томе што су Роналдо и Меси терен напустили у истом минуту, уз громогласну подршку са трибина.

Мбапе је у 60. минуту постигао погодак за 4:3 за ПСЖ, да би у 78. Екетике повисио на 5:3.

Коначних 4:5 поставио је Талиска у судијској надокнади.