Јувентусов минималац против Фјорентине, Влаховићу поништен гол због милиметра

Фудбалери Јувентуса савладали су у Торину екипу Фјорентине са 1:0 у мечу 22. кола Серије А
Јувентусов минималац против Фјорентине, Влаховићу поништен гол због милиметраGetty © Valerio Pennicino

Није било превише убедљиво и лепо, али је "стара дама" одрадила посао и дошла до три бода против Фјорентине.

Изабраници Максимилијана Алегрија везали су трећу победу, другу у домаћем првенству и тако започели пењање на табели у Серији А, након што им је због финансијских малверзација одузето 15 бодова.

Једини погодак у победи над Фјорентином постигао је Француз Рабио, у 34. минуту на асистенцију Ди Марије.

Близу је Јувентус био новом голу у 59. минуту, када је мрежу гостију затресао Душан Влаховић на асистенцију Филипа Костића.

Ипак, погодак српског нападача био је поништен због милиметарског офсајда који је примећен у ВАР соби.

Српски нападач, пре него што је гол поништен, није га прославио, из поштовања према навијачима екипе за коју је некада наступао.

Поред поменутих Влаховића и Костића, у мечу Јувентуса и Фјорентине играли су и Никола Миленковић, Лука Јовић и Алекса Терзић.