Драма за опстанак у Суперлиги - славље у Нишу, сад нико није безбедан

Осим фудбалера Радничког, до победе је дошла и екипа Младости из Лучана

Фудбалери Радничког из Ниша победили су на гостовању екипу Напретка са 2:1 (2:1) у утакмици четвртог кола плеј-аута Суперлиге Србије.

Голове за тим из Ниша постигли су Саша Марјановић у 15. минуту и Миљан Шкрбић у 30. минуту. Једини гол за домаћи тим постигао је Небојша Бастајић у 48. минуту првог полувремена.

Напредак је остао на деветој позицији са 37 освојених бодова, док је Раднички на 12. месту са 32 бода.

За то време, фудбалери Младости победили су у Лучанима екипу Радника 2:0 (2:0). За домаћи тим су погађали Марко Мирић у 5. минуту и Владимир Силађи у 12. минуту. Овом победом Младост је заузела 12. позицију са 32 бода, док је Радник пао на 15. место са 30 бодова.

Ситуација у борби за опстанак је сада напета, јер деветопласиранa Колубара има само пет бодова више од 14-пласиране Младости, која се налази на месту које води у доигравање за опстанак у лиги.