Роналдо и Брозовић изашли и све се распало - Ел Наср добио "петарду" од Селте

Пријатељски сусрет саудијског клуба против тима из шпанске Примере није прошао најбоље по њих
Роналдо и Брозовић изашли и све се распало - Ел Наср добио "петарду" од СелтеGetty © Gualter Fatia / Stringer

Почела је Саудијска Арабија да улаже баснословне своте новца у фудбал и довођење великих звезда у тамошњу лигу, не би ли и они показали своју финансијску моћ.

Али да ће тамошња лига "преко ноћи" ојачати демантовала је и пријатељска утакмица Ел Насра, за који наступа и Кристијано Роналдо, у којој је саудијски клуб изгубио 5:0 од Селте.

Шпански клуб је одиграо први пријатељски меч откако их је преузео славни Рафаел Бенитез, а Ел Насру није помогло ни што су меч од првог минута почели Кристијано Роналдо, Марцело Брозовић и Андерсон Талиска.

Истина, у првом полувремену резултат је и даље био 0:0, а чим су Роналдо и Брозовић напустили игру, уследила је канонада - Гаел Алонсо, Мигел Родригез и Јорген Ларсен постигли су укупно пет голова за само 17 минута - од 57. до 74. минута сусрета.

Био је то добар показатељ Саудијцима да није све у довођењу великих звезда који зарађују огромне своте новца.