"Парни ваљак" није блистао, реми са Металцем на затварању припрема

Фудбалери Партизана и Металца из Горњег Милановца ремизирали су 1:1 (1:0) у припемној утакмици пред нову сезону.

Иако је Партизан у прошлом мечу на припремама наговестио бољу игру и боље дане, уследило је ново бледо издање.

Црно-бели одиграли су нерешено са екипом Металца, у оквиру последњег припремног меча пред почетак нове сезоне.

Утакмица је одиграна иза затворених трибина "Земунело" комплекса.

Партизан је повео голом Самеда Баждара у 42. минуту, а изједначио је Огњен Луковић у 75. минуту.

Тренер црно-белих Игор Дуљај направио је чак девет измена у односу на тим који је пре два дана савладао Младост ГАТ 3:1.

Екипа Партизана завршила је припреме пред наредну сезону, сада чека понедељак, када ће приликом жребања парова сазнати распоред за такмичење у Суперлиги Србије.