Фудбалери минхенског Бајерна савладали су екипу Ливерпула са 4:3 у оквиру припремног меча за наредну сезону
Седам голова, преокрети, спектакл и трофеј за Немце - Бајерн бољи од Ливерпула на припремамаGetty © Lionel Ng

Прави спектакл приредили су фудбалери Бајерна и Ливерпула у пријатељској утакмици одиграној у Калангу у Сингапуру.

Виђено је чак седам голова, преокрет и на крају помало неочекивана победа клуба из Минхена.

Почело је одлично по енглески тим, који је у другом минуту дошао до гола, када је стрелац био Гакпо.

Двадесет минута касније, Ван Дајк је повисио на 2:0 за "црвене".

Ипак, Ливерпул на полувреме није успео да однесе предност. Бајерн је успео у последњих 15-ак минута првог дела да дође до изједначења.

Гнабри је у 33. минуту смањио на 2:1, да би у 42. Сане поравнао на 2:2.

Велика борба гледала се и у наставку меча, у којем је виђено још три гола.

Ливерпул је у 66. минуту поново дошао до предности, када је гол постигао Дијаз.

Таман када је деловало да ће екипа Јиргена Клопа однети победу, Бајерн је поново "устао из мртвих".

Играо се 80. минут када је Станишић донео ново изједначење, а у првом минуту надокнаде је млади Крациг постигао маестралан погодак вредан победе и трофеја на пријатељском турниру у Сингапуру.