Бламажа новог голмана Јунајтеда - примио гол са 45 метара на дебију на "Олд Трафорду"

Андре Онана се нашао у центру пажње након прелепог поготка Флоријана Сотоке

Фудбалери Манчестер јунајтеда савладали су Ланс 3:1 у претпоследњој пријатељској утакмици пре почетка нове сезоне Премијер лиге.

"Црвени ђаволи" нису имали много проблема против француског прволигаша и новог члана Лиге шампиона, али је меч обележио примљени погодак њиховог новог голмана Андреа Онане.

Ланс је повео у 23. минуту преко Флоријана Сотоке када је овај лобовао камерунског голмана са око 45 метара. Снимак тог поготка је брзо постао виралан на друштвеним мрежама, мада је прелепом голу претходила грешка играча Јунајтеда који су олако изгубили лопту.

Но, није то поколебало тим Ерика тен Хага тако пуно. У другом полувремену су у првих 14 минута постигли три поготка - по један Маркус Рашфорд, Ентони и Каземиро.

Јунајтед ће већ у недељу одиграти још једну, последњу пријатељску утакмицу у току припрема, против Атлетик Билбаа. Потом ће у понедељак 14. августа започети сезону Премијер лиге против Вулвса.