Следи селидба у Лигу конференција: Олимпијакос прејак за Чукарички

Српски клуб није изборио пласман у Лигу Европе
Следи селидба у Лигу конференција: Олимпијакос прејак за Чукарички© Facebook

Фудбалери Чукаричког изгубили су од екипе Олимпијакоса у Лесковцу резултатом 3:0 (2:0) у реванш утакмици плеј-офа квалификација за Лигу Европе.

Голове за грчки тим постигли су Георгиос Масурас у 34. минуту, Пеп Биел у 46. минуту и Панагиоитис Рецос у 53. минуту.

Прва утакмица у Атини завршена је победом Олимпијакоса резултатом 3:1.

Грчки тим ће током јесени играти групну фазу Лиге Европе, док ће српски тим морати да се задовољи пласманом у групну фазу Лиге конференција.

• 31. авг 2023 • 21:52

21:52

Крај

Утакмица је завршена победом Олимпијакоса 3:0. Грчки тим је изборио пласман у Лигу Европе, док ће Чукарички играти у групној фази Лиге конференција.

• 21:31

67' - Акција Чуке

Припретио је Чукарички по први пут на мечу, шутирао је Станковић, али је то било преслабо да би стварно и угрозило голмана Олимпијакоса.

• 21:11

53' - 3:0 за Олимпијакос

Олимпијакос од старта другог полувремена само напада што је резултирало још једним голом. овог пута стрелац је био Рецос.

• 21:05

46' - Почело је друго полувреме

Стартовао је други део утакмице.

• 20:45

45 - Грци дуплирали предност

У последњем минуту првог полувремена Пеп Бил постиже још један гол за Олимпијакос. Гости одлазе на одмор у далеко бољој позицији од Чукаричког.

• 20:39

39' - Офсајд

Ел Каби постиже гол, који је судија одмај поништио због офсајд позиције.

• 20:34

34' - Олимпијакос води!

Бијел је промешао готово читаву одбрану домаћих, лопта је дошла до Масураса, који је прецизно шутирао за 1:0.

• 20:21

20' - Одлични Самуровић

Голман Чукаричког бриљира на овој утакмици, а сада је скинуо зицер Ретсоса.