Чукарички после Звезде наставио да побеђује - Суботица лако освојена

Играчи Игора Матића стигли су до новог тријумфа у домаћем првенству
Чукарички после Звезде наставио да побеђује - Суботица лако освојена© Dusan Milenkovic/ATAImages

Фудбалери Чукаричког уписали су и другу узастопну победу у Суперлиги Србије, пошто су након изненађујућег тријумфа над Црвеном звездом пре две седмице, сада били бољи и од Спартака.

"Брђани" су славили у Суботици 3:0 и тако се попели на четврту позицију на табели домаћег шампионата.

Чукарички је повео већ у 13. минуту преко Луке Аџића, а он је био и асистент за други погодак, у 24. минуту - тада је мрежу затресао Игор Миладиновић.

У другом полувремену је Спартак остао са 10 играча пошто је Дејан Керкез зарадио црвени картон у 72. минуту, да би Ђорђе Ивановић само пет минута касније својим поготком поставио коначан резултат.

Чукарички сада има 15 бодова након осам одиграних утакмица, док је Спартак на осмој позицији са 12 бодова из девет мечева.